• Agencja Ochrony Magnus

    Wieloletnie doświadczenie naszych kluczowych pracowników i wysoka jakość świadczonych usług powodują, że coraz więcej osób powierza nam ochronę swojego życia i mienia

  • Agencja Ochrony Magnus

    Wieloletnie doświadczenie naszych kluczowych pracowników i wysoka jakość świadczonych usług powodują, że coraz więcej osób powierza nam ochronę swojego życia i mienia

O nas

Zaistnieliśmy na rynku jako samodzielny podmiot gospodarczy w kwietniu 2007r. W wyniku dołożonych starań i długim okresie ciężkiej pracy przy współprowadzeniu działalności o podobnym charakterze , zdobyliśmy bogate doświadczenie w obszarze szeroko rozumianej ochrony zarówno fizycznej jak i zabezpieczeń technicznych, które dzisiaj pozwala nam w pełni spełniać wymagania obecnych i przyszłych klientów. Zgodnie z ustawowym wymogiem posiadamy koncesję na prowadzenie tego typu działalności wydaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (numer L-0174/07). Uzyskaliśmy uprawnienia to realizowania wszystkich ustawowych form ochrony, czyli:
  • bezpośredniej ochrony fizycznej (a więc ochrona stała lub doraźna, monitoring i konwoje),

Ambicją naszej firmy jest zapewnienie klientom najwyższej jakości oferowanych usług oraz dbanie o wizerunek solidnego, dyskretnego i nowoczesnego wykonawcy. Wszystkie działania, jakich się podejmujemy opieramy na ścisłej współpracy z przyszłymi kontrahentami, towarzyszymy im od momentu identyfikacji problemu poprzez analizę i wybór optymalnego rozwiązania.

Realizujemy wszelkie możliwe zamówienia związane z ochroną obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych, sportowych, osiedli, biur, zakładów produkcyjnych itp.:

  • organizujemy dozór (służby wartownicze)

  • prowadzimy monitoring

  • projektujemy i instalujemy nowoczesne systemy alarmowe i telewizję przemysłową.

Dysponujemy najnowocześniejszymi środkami techniki w tym zakresie.
Zakres ochrony każdorazowo ustalamy z klientem.

Wieloletnie doświadczenie naszych kluczowych pracowników i wysoka jakość świadczonych usług powodują, że coraz więcej osób powierza nam ochronę swojego życia i mienia.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.